İçmeler 7/24 Veteriner Hizmetleri 0555 536 99 15

Yıldız veterinerlik olarak tüm sevimli dostlarımız için İçmeler nöbetçi veteriner hizmetlerimiz için aradığınız zaman kendi araçlarımız ile İçmeler bölgesindeki her yere ulaşarak gerekli müdahaleyi yapma adına yıldız veterinerlik olarak her türlü ekip, ekipman ve personeli hazır bulundurmaktayız. Yerimiz İstanbul/Anadolu yakasında olsa da kendi araçlarımız ile İstanbul’un her yerine hizmet vermekteyiz.

İçmeler 7/24 Veterinerlik Hizmetlerimizi en iyi personel ,ekip ,ekipmanlarımızla ve kendi araçlarımızla kapınıza gelerek 7/24 olarak veterinerlik hizmeti vermekteyiz.

İçmeler Veterinerlik Hizmetleri işi yapan Yıldız Veterinerlik olarak İstanbul’un her yerine kendi araçlarımızla 7/24 veterinerlik hizmetleri vermekteyiz. Evcil hayvalardan kafes, kümes ve çiftlik hayvanlarına kadar her türlü hayvan için müdahale yapacak ekip ve ekipmanlara sahip olmamızın yanında acil ve travmatik sorunlar için acil müdahale yapmaktayız.

Teknoloji ve profesyonelliğimiz ile donattığımız evcil hayvan polikliniği Yıldız Veterinerlik olarak hem poliklinik çevremizde hemde İstanbul’un her yerine kendi araçlarımızla gelerek sevimli dostlarımızın sağlıklarıyla ilgilenmekteyiz.. Evcil hayvanlarınızın hayatları boyunca hak ettikleri kaliteli ve profesyonel sağlık hizmetlerini sunmak misyonu ile kurulmuş olan polikliniğimizde dostlarınızın tüm sağlık gereksinimlerine cevap vermekte ve Gezici araçlarımız ile İstanbul’un her semtine ulaşmaktayız.

İstanbul İçmeler Kliniğimizde genç ve sağlıklı evcil hayvanlarınızın devamlı sağlık hizmetlerinin yanı sıra , yaşlanma ile birlikte ortaya çıkabilecek hastalıkların erken müdahalesi, tedavileri ve bakımları yapılabilmektedir. 

Kedi, köpek, papağan, muhabbet kuşu, tavşan, hamster, guinea pig, kaplumbağa, kanarya vb. gibi evcil hayvanların yaşamları boyunca gerekli olabilecek tüm sağlık müdahalelerini yapabilecek kapasiteye sahip olan Yıldız Veterinerlik bu hizmetleri verebilecek profesyonel ekip, ekipman ve araç gereçlere sahiptir.

Biz Genel Olarak Neler Yapıyoruz;

Muayene teşhis ve tedavi (Kedi, Köpek, Kafes ve Çiftlik Havvanları)

Aşılama (Kuduz, Koronavirüs, Köpeklerde Lyme, KC Aşısı, Bronşin Aşısı, Virüs Aşısı )

Acil Vakalar (Acil Müdahale, Trafik Kazaları )

Cerrahi Müdahaleler (Dişi-Erkek Kedi, Dişi-Erkek-Köpek Kısırlaştırma )

Dahiliye Hizmetleri

Kırıklar ( Parçalı Kırıklar, Kapalı Kırıklar )

Pansuman ( Dikiş, Estetik Dikiş, Yara Tedavisi )

Ultrason

Veteriner Hekim AKİF YILDIZ